Uyuşturucu satıcıları uykuda yakalandı

Uyuşturucu satıcıları uykuda yakalandı.5325
  • Giriş : 16.03.2007 / 00:00:00

Kadıkoy'de uyuşturucu satıcısı oldukları iddia edilen 4 kişi, sabah erken saatlerde evlerine düzenlenen baskında uykularında yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Evin çeşitli yerlerine gizlenmiş 10'ar gramlık paketler halinde satışa hazır toplam 200 gram esrar ele geçirildi.

Yaklaşık bir aydır uyuşturucu sattıkları şüphesiyle takip edilen 4 kişinin Caferağa Mahallesi Badem Sokak'taki evine saat 06.00 sıralarında baskın düzenlendi. Kapıyı levye ile açan polisler, uyuşturucu satıcısı oldukları iddia edilen Can Gökmen Fındık, Hüseyin Günay, Şehabettin Sevda ve Mehmet Karkin'i yataklarında yakaladı.

Şüphelilerin kaldığı evi didik didik arayan polis ekipleri, yer döşemelerinin altında, duvarın oyulmasıyla hazırlanan zulada, sebze kasalarının içinde ve baskının farkedilmesiyle son anda bahçeye atılan bir ceketin cebinde 10'ar gramlık paketler halinde satışa hazır toplam 200 gram esrar buldu.

Gözaltına alınan Can Gökmen Fındık, Hüseyin Günay, Şehabettin Sevda ve Mehmet Karkin sorgulanmak üzere Kadıköy Rıhtım Merkezi’ne götürüldü. Polis aracına bindirilen zanlılardan biri tepki göstererek uyuşturucuyla bir ilgileri olmadığını iddia etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious