Uyuşturucuya darbe

Uyuşturucuya darbe.11637
  • Giriş : 13.10.2006 / 00:00:00

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin düzenlemiş olduğu operasyonda yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bu kapsamda 4'ü Somali uyruklu kaçak olmak üzere toplam 10 kişi de gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Cemil İpekçi'nin eski sevgilisi Bekir Coşar'ın da olduğu belirtildi.
Operasyon saat 16:00 sıralarında, Hacı Hüsrev Mahallesi İplikçi Fırın Caddesi üzerinde ve Tarlabaşı Bulvarı Doğramacı Şakir Sokak'ta önceden belirlenen evlere yapıldı. Hacı Hüsrev'de bulunan evde 110 gram esrar, 3 adet kesici ve delici alet, 3 adet ruhsatsız tabanca ile uyuşturucu içilen nargile ele geçirildi. Operasyonda ünlü Modacı Cemil İpekçi'nin eski sevgilisi Bekir Coşar'ın da aralarında bulunduğu M.A., M.D ., A.B., E.S. ile E.K. gözaltına alındı.
Tarlabaşı'nda bulunan evde ise 19 bin 500 sahte Euro, 105 gram esrar, 335 gram eroin ile 1335 gram kokain ele geçirilirken, sahte para yapımında kullanılan çok sayıda malzemenin bulunması dikkat çekti. Burada ise Somali uyruklu oldukları tespit edilen, AB., A.M., T.M. ile Y.T. gözaltına alındı.
Operasyon kapsamında yakalanan 10 kişi bugün adliyeye çıkarılacak. Beyoğlu'ndaki uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonun devam edeceği açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious