Üzerine otomobil süreni öldürdü!

  • Giriş : 25.12.2006 / 00:00:00

Adana’da, 17 yaşındaki fırın işçisi E.Y., daha önce "yan bakma" yüzünden kavga ettiği 24 yaşındaki Mehmet Gişi’yi tabancayla vurarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yenidoğan Mahallesi’nde oturan E.Y. ile cep telefonu tamircisi Gişi, bir süre önce sokakta yan bakma yüzünden kavga etti. Gişi, aynı mahallede önceki gün saat 21.00’de otomobiliyle giderken yolda E.Y.’yi gördü. İddiaya göre, Gişi otomobilini E.Y.’nin üzerine sürdü. Ezilmekten son anda kurtulan E.Y., Gişi ile tartıştı. E.Y. taşıdığı ruhsatsız tabancayla Gişi’ye ateş etti. Boynuna isabet eden iki kurşunla yaralanan Gişi, kaldırıldığı hastanede öldü.

Bu arada, ölen Gişi’nin üzerinde namlusuna mermi sürülmüş bir tabanca çıktı. Katil zanlısı E.Y. de, yakalanarak gözaltına alındı. Küçükleri Koruma Şubesi Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlandıktan sonra Adliye’ye sevk edilen E.Y., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. E.Y.’nin ifadesinde, "Mehmet ile daha önce yan bakma yüzünden kavga ettik. Konuşmuyorduk. Olay günü yolda yürürken Mehmet otomobili ile beni ezmeye çalıştı. Kendimi kaldırıma atarak kurtuldum. Otomobilinden inip bana ateş etti. Ben de tabancamla ateş ettim" dediğ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious