Üzmez mağduresi BÇ'nin çok gizli ifadesi

Üzmez mağduresi BÇ'nin çok gizli ifadesi.11597
  • Giriş : 12.11.2008 / 08:30:00
  • Güncelleme : 12.11.2008 / 08:28:50

Küçük B.Ç'nin anlattıkları Üzmez rezaletini tam anlamıyla ortaya koyuyor. İşte minik kızın çok gizli ifadesi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Üzmez'in, Bursa'daki ünlü işadamlarına fuhuş için küçük yaşta kız çocuklarını pazarlayan çetenin polis takibi sırasında tesadüfen yakalandığını ortaya çıkaran Turktime, Küçük B.Ç.'nin çok gizli ifadesini de ele geçirdi.

Küçük B.Ç'nin anlattıkları Üzmez rezaletini tam anlamıyla ortaya koyuyor.

Uludağ Üniversitesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı tarafından, 11.07.2008 tarihinde, Mudanya Cumhuriyet Başsavcılığının talebi ile küçük B.Ç'nin ruhsal ve bedensel sağlığını ortaya koyan çok gizli bir rapor hazırlandı. Raporda uzmanlar tarafından, küçük B.Ç ile birebir yapılan üç ayrı görüşmeye ayrıntıları ile yer verildi.

İLK TACİZ YAZILAMAYACAK KADAR ÇİRKİN

28.04.2008…. Birinci görüşme…

B.Ç, Üzmez'in kendisine ilk tacizini anlatıyor. Uzmanlar, intihara meyilli tespitinde bulunuyorlar. B.Ç.'nin olayı anlatırken kullandığı ifadeler içimi acıtıyor ancak meslek ahlakına uygun bulmadığım için bunlara yazımda yer vermeyeceğim.

B.Ç.,Hüseyin Üzmez'i dedesinin arkadaşı olarak on iki yaşında tanımış ve ilk taciz İstanbul'da annesinin götürdüğü Üzmez'in evinde yaşanmış. İfadeden, anne olarak anılan L.Ç.'nin, neredeyse bilinçli olarak küçük kızını, Üzmez'le yalnız bıraktığı anlaşılıyor .

ÜZMEZ KÜÇÜK B.Ç'Yİ “MUTLULUK” FİLMİNE GÖTÜRMÜŞ!

11.06.2008…. İkinci görüşme…

Küçük B.Ç., Üzmez'in, mutluluk filmine götürdüğünü, oyuncak ve giysiler aldıktan sonra, Hüseyin Üzmez'in evine annesi ile gittiklerini anlatıyor. Anne küçük kızını, para çekme bahanesiyle Hüseyin Üzmez'le birlikte bırakıyor. Üzmez, "Senin iyiliğin için bir şey yapacağım" diyerek, yazmak istemediğim çirkin tacizi gerçekleştiriyor.

KÜÇÜK B.Ç. : “HÜSEYİN ÜZMEZ 13 YAŞINDA BAŞKA BİR KIZI DA TACİZ ETTİ”

Üçüncü görüşme…

B.Ç.'nin anlattığı şok olay; B.Ç., Üzmez'in yardım etme amacıyla, on üç yaşında bir başka kıza da aynı şeyleri yaptığını söylediğini açıklıyor.

Raporda, 14 yaşındaki B.Ç.'nin, zeka yaşının sekiz olduğu, intihar eğilimi bulunduğu ve annesinin hapiste olmasından dolayı sürekli kendisini suçladığına da yer veriliyor.Ve beklenen sonuç.. SHÇEK'in avukat tutmayı unuttuğu B.Ç.'nin ailesi avukat tutuyor ve bakın ifadeler bir anda nasıl değişiyor.

ÇARESİZLİĞİN GETİRDİĞİ İNKAR….

10.07.2008…. Üçüncü görüşme, B.Ç. her şeyi inkar ediyor.

" Şikayetçi değilim, şikayetçi olursam, annemde hapisten çıkmaz diye düşünüyorum. Annemin hapiste olmasında suçlu benim."

SHÇEK GENEL MÜDÜRÜ, İHMALİ TBMM'DE İTİRAF ETTİ!

SHÇEK Genel Müdürü doktor İsmail Barış, 6 Kasım Perşembe günü Meclis İnsan Hakları Komisyonu'na geldi ve yaptığı açıklamalarla olayda hem ağır ihmalleri olduğunu kabul etti, hem de, Turktime'ın kısa bir süre önce yaptığı haberi doğruladı. Genel Müdür, küçük yaşta kız çocuklarını Bursa'da ünlü işadamlarına pazarladığı gerekçesiyle anne L.Ç.'nin polis takibi sırasında, Üzmez'in tesadüfen yakalandığını söyledi.

TURKTIME

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*