Üzmez mizah degilerine kapak oldu

Üzmez mizah degilerine kapak oldu.21281
  • Giriş : 06.11.2008 / 15:14:00

Haftalık mizah dergileri, bu hafta kapaklarına geçen hafta yargılandığı cinsel istismar davasında tahliye olan Hüseyin Üzmez’i taşıdı. Göndermeler ilginç..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uykusuz, Penguen, Leman ve Şizofren dergileri geçen haftanın en çok konuşulan konusunu kapaklarına taşıdı: 14 yaşındaki B.Ç'ye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılanıp tahliye olan, tahliye kararına yapılan itirazı reddedildiği için tutuksuz yargılanacak olan yazar Hüseyin Üzmez...

14 yaşındaki bir kıza cinsel taciz suçuyla yargılanması devam eden Hüseyin Üzmez'in, Adli Tıp raporundan sonra tutuksuz yargılanması tepkilere yol açmıştı.

Leman, Hüseyin Üzmez'in Fatih Altaylı'ya konuk olduğu programa gönderme yaptı; Penguen ise Üzmez'in Adli Tıp Raporu ile tahliye edildiğini hatırlatarak kapağını bunun üzerene hazırladı. Şizofren ve Uykusuz da yeni kapağında Adli Tıp raporu espri yaptı.

Fatih Altaylı, Leman dergisinin kapağında yer alan bu karikatürün kendisini çok güldürdüğünü belirterek, "Benim açımdan rezalet... Çok güzel, çok güldüm. Bu kadar tatlı çizilebilir. Lemancılar zaten yani, tabir vardır söylemeyeyim... Müthiş, söyleyim hadi 'fırlama'lar yani... İnanılmaz güzel şeyler yakalıyorlar. Bu hafta da bizi yakalamışlar" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*