Üzülmez'den BJK'ye sitem!

Üzülmez'den BJK'ye sitem!.13027
  • Giriş : 10.07.2008 / 23:24:00

Beşiktaş'ta, Avusturya kampında kavga ederek süresiz kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman, İstanbul'da çalışmalara başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Her iki futbolcu da BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde PAF takımla çalıştı. İbrahim Üzülmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, kulüp yönetim kurulunun, ceza kararını çok erken aldığını savundu.

Hatalı olduklarını kabul eden deneyimli futbolcu, "Tabii ki yaptığımız doğru bir şey değil. Hatalıyız ve bunun cezası da olması lazım, ama bana göre, kararı biraz daha geç alabilirlerdi. Çok acele verilmiş bir karar olduğunu düşünüyorum" dedi.

"Bu kadar ağır karar beklemiyordum. En azından bizi çağırıp, yüz yüze konuşabilirlerdi" diyen Üzülmez, "Bu konuda biraz üzgünüm, ancak saygı duymaktan başka çaremiz yok. Bu şekilde gündeme gelmemiz doğru olmadı" şeklinde konuştu.

Takım kaptanı olarak, teknik heyetin isteği doğrultusunda takım içinde disiplini sağlamakla görevlendirildiğinin altını çizen İbrahim Üzülmez, "Bu benim kendi kuralım değil ki hocamızın isteğiydi. Tabii ki daha sakin olabilirdim, bunun pişmanlığını yaşıyorum. Daha yapıcı olabilirdik. Kendi kafama göre bir kural koymadım. Açıkçası bu konuda hocamızın sessiz kalıp, açıklama yapmaması da beni üzüyor" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*