V. Manisaspor, Giray Bulak ile anlaştı

  • Giriş : 20.03.2007 / 00:00:00

Vestel Manisaspor, Ersun Yanal’dan sonra Giray Bulak ile anlaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Vestel Manisaspor’da Ersun Yanal’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Giray Bulak getirildi. Giray Bulak, devre arasında Sakaryaspor’un başına gelmiş ve kısa bir süre görev aldıktan sonra takımın başında maça çıkmadan Sakaryaspor ile yollarını ayırmıştı. Giray Bulak’ın Vestel Manisaspor’la 1.5 yıllık sözleşme imzaladığı açıklandı.

Olaylı maç sonrası Ersun Yanal istifa etmişti

Tatil edilen Sakaryaspor maçında çıkan olaylar ve üst üste alınan kötü sonuçlar sonrası Vestel Manisaspor ile Ersun Yanal yollarını ayırmıştı. Yanal;

"Amacım kulübüme ve Manisa halkına uzun süre hizmet vermekti. Bu amaçla sorumluluklarım çerçevesinde, gerçekçi bir planlama ve bütünlük içerisinde ilk devreyi lig dördüncüsü olarak tamamladık.

Büyük hedeflerimiz devam ederken ikinci devreyle beraber elimizde olmayan nedenler ve oluşan ortam sonucu arzu etmediğimiz bir duraklama içine girdik. Sporcularımızın arzusu, teknik ekibin şartları yeniden yönetmesiyle beraber ortaya konan stratejik hamlelerimiz durağanlaşan durumumuza oyun açısından biraz hareket getirmiş olsa da yakın gelecek açısından istediğimiz güçlü etkiyi yaratamayacağı düşüncesi, kritik bir karar vermemi gerekli kılmıştır.

Vestel Manisaspor teknik direktörlüğü görevinden ayrılırken, futbola katkısı ve ilgisiyle bizleri onurlandıran Sayın Ahmet Nazif Zorlu’ya, başkanımız sayın Haluk Çubukçu’ya ve yönetim kuruluna, sevgili futbolcularıma ve Manisa halkına desteklediklerinden dolayı teşekkür ediyorum." demişti.

Vestel Manisaspor - Sakaryaspor maçının 42. dakikasında saha içinde yaşanan gerginliğin ardından hakem Cüneyt Çakır, maçı bırakarak yardımcılarıyla birlikte soyunma odasına gitmiş ve maç tatil edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious