Vahşetin görüntüleri kaydedildi

Vahşetin görüntüleri kaydedildi.8135
  • Giriş : 09.04.2009 / 21:02:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:07:42

Sokak ortasında hesaplaşan taraflar 3 şehirde ortalığı kan gölüne çevirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bursa ve Malatya'da sebep alacak verecek meselesiydi. Adana'da ise sabıkalı 2 kişi yol ortasında infaz edildi. Malatya'da kalaşnikofların kullanıldığı olay ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Borç meselelerini silahlı, tüfekli çatışmaya dönüştürdüler.

İsmetiye Mahallesi'nde alacak-verecek meselesi yüzünden çıkan kavgada, iki grup silahlı çatışmaya girdi. Güvenlik kameralarının kaydettiği görüntülerde şahısların ellerindeki kaleşnikoflar dikkat çekiyor.
Olay P.D. adlı şahsın, İ.K.'dan kiraladığı araçla kaza yapmasıyla başladı. Aracın kaskosu yoktu, ancak 30 bin TL'lik zarar için aracı kiralayan kişiye senet imzalatıldı. Seneti imzalayan kişi daha sonra yanına 4 kişiyi alarak şirkete gitti ve tartışma başladı. Silahlarıyla işyerini tarayan şahıslara içerden de karşılık gelince çatışma çıktı.

IFrame

Kaçmaya başlayan grubun arkasından koşan M.K. kameralara Kalaşnikof silahıyla yakalandı. Görüntülerde şahıs, tam 7 el ateş ediyor. İşyerindeki başka biri ise av tüfeğini almaya çalışıyor.

Gece yarısı mahalle arasında çıkan çatışmada ölen ya da yaralanan olmazken polis, güvenlik kamerasına takılan görüntülerden yola çıkarak 8 kişiyi yakaladı. Olayda Kalaşnikof marka silahı kullandığı iddia edilen M.K. ise halen aranıyor.

Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde ise yine alacak verecek meselesi çatışmaya dönüştü. Silahların kullanıldığı kavga ölümle sonuçlandı.

Selim Korkut başına aldığı tek kurşunla olay yerinde hayatını kaybederken vücuduna dört kurşun isabet eden Fikret Kaymaz köylüler tarafından hastaneye götürülürken yolda öldü.

Yaralılardan İzzet Çavdar ile DSP Kurşunlu Belde Başkanı Mehmet Korkut İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Çatışmaya karıştığı belirlenen 3 kişi aranırken olayda kullanılan ticari taksinin sahibi gözaltına alındı.

Adana'da ise biri hırsızlıktan diğeri uyuşturucu kullanmaktan sabıkalı 2 kişiye gece yarısı sokak ortasında ateş açıldı.
Silah seslerini duyan vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen polis ekipleri iki kişiyi kanlar içinde yerde yatarken buldu. Başlarından vurulmuş olarak bulunan iki kişinin de hayatını kaybettiği belirlen

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*