Vakit gazetesi 100 okurunu Umre'ye gönderecek

Vakit gazetesi 100 okurunu Umre'ye gönderecek.22735
  • Giriş : 01.05.2008 / 21:39:00
  • Güncelleme : 01.05.2008 / 21:44:50

Kupon karşılığında umreye götürülecek 100 kişi, gazetenin Dilipak eşliğinde mübarek topraklara ayak basacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rıdvan Yasin Doğan'ın haberi

2 Mayıs 2008 Cuma itibariyle başlayacak kampanyada gazete okurları 49 kupon biriktirip kampanyaya katılabilecek.

“Tek kuruş ödemeden” sloganıyla yola çıkan gazete 14 gün sürecek seyahatte sadece pasaport işlemleri ve ücretini okuyucusuna bırakıyor.

'KEŞKE 1000 KİŞİYİ GÖTÜREBİLSEYDİK'

Konuyla ilgili bilgi veren Vakit Gazetesi Müessese Müdürü Nuri Karahasanoğlu, “Tek kuruş ödemeden, 14 gün boyunca mukaddes yolculuğa çıkma fırsatını yakalamak isteyen okuyucularımız, abone olarak veya bayiden aldıkları gazetelerden 49 kupon biriktirerek kampanyaya katılabilirler. Neticeler noter huzurunda gerçekleştirilecek kura sonucunda belirlenecek ve 100 okurumuz, tek kuruş ödemeden Mekke ve Medine’yi ziyaret edebileceklerdir Gönül isterdi ki yüz kişiyi değil bin kişiyi Mekke ve Medine’ye götürelim. İnşallah gösterilen ilgi neticesinde, ilerde çok daha fazla okurumuzu kutsal topraklara götürürüz. Hedefini göremeyenlerin başarılı olma şansı çok azdır. Biz Vakit ailesi olarak öncelikle hedeflerimizi görerek hareket ediyoruz. Hedeflerinizi önceden hesap eder ve görürseniz, mutlaka başarılı olursunuz” dedi.

14 GÜNLÜK SEMİNER

Vakit Gazetesi Dağıtım Koordinatörü Ülkü Kumral ise, 18 yaşından büyük herkesin kampanyaya katılabileceğini önemle belirtti. Kumral, ayrıca Mekke ve Medine’de 14 gün boyunca Eğitim Araştırma ve Bilgilendirme Semineri de düzenleneceğini söyledi. Okuyucularını kutsal topraklara götürebilmenin mutluluğunu yaşayacaklarını söyleyen Kumral, seyahatin 14 gün süreceğini kaydetti.

Vakit Gazetesi İletişim Koordinatörü Sami Özey de konuşmasında, Vakit gazetesinin Türkiye’de ciddi bir boşluğu doldurduğunu ifade ederek, “Bu yeni kampanyanın gazetemize ve okuyucularımıza hayırlar getirmesini yüce Allah’tan temenni eder kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim” dedi.

ABDURRAHMAN DİLİPAK EŞLİK EDECEK

Bu arada; Vakit Gazetesi, başlattığı bu kampanya sonucu mübarek toprakları görme fırsatı kazanan şanslı okurlarına bir de sürpriz yapıyor... Gazetenin beğeni ile takip edilen değerli yazarı Abdurrahman Dilipak’ta 14 günlük bu mukaddes yolculukta 100 talihli Vakit okuyucusu ile sıcak bir ortamda birlikte olacak...

VAKİT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious