Vakit yarın bombayı patlatıyor

Vakit yarın bombayı patlatıyor.14153
  • Giriş : 17.05.2008 / 09:32:00
  • Güncelleme : 18.05.2008 / 10:12:48

Medyadaki cepheleşme iyice kızışıyor. Hürriyet ve Vakit arasındaki husumette iş belgelere dayandı. Vakit Özkök'ü hoplatacak belgeler sunacağını açıkladı. Belgelerde ne var?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Vakit ile Hürriyet arasındaki sert üslup yerini hoplatacak belgeler sunmaya bıraktı. Hasan Karakaya ve Ahmet Hakan arasındaki kalem savaşı ile iyice ivme kazanan sürtüşmelerde Vakit, Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'ü çok zor durumda bırakacak belgeler sunacağını açıkladı. İki gündür sür manşetten, "Özkök'ü hoplatacak belgeler" diye duyuru yapan Vakit büyük gün oalrak yarını gösterdi.

“Vakit, kartelin iri gazetesi Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök’ü hoplatacak belgelere ulaştı” diyen Vakit'in Özkök hakkında ne tür belgeler yayınlayacağı konusunda ise ilginç iddialar ortaya atılıyor.

Daha önce Ergenekon Soruşturması çerçevesinde tutuklanların MSN konuşmalarında adı geçen Ertuğrul Özkök ile ilgili Vakit Gazetesi’nin elindeki bilgi ve belgelerin yine Ergenekon'la ilgili olduğu,belgelerin direk olarak Özkök'le bağlantılı olduğu ileri sürüldü...

“Nazif Karaman ve Abdülhamit Güler’in haber ve fotoğraflarıyla ‘Gitti, gördü, fotoğrafladı ve olayı her boyutuyla belgeledi’” şeklinde de anons yapan Vakit'in yarınki sayısının çok tartışılacağı söyleniyor...

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious