Valencia'dan Aragones'e çağrı

Valencia'dan Aragones'e çağrı.10829
  • Giriş : 14.07.2008 / 13:20:00

Marca, bugün manşetinden verdiği haberde, Valencia kulübünün en büyük mali sorumlusu Juan Villalonga'nın, Fenerbahçe'nin teknik direktörü Luis Aragones'i telefonla arayarak, “Bırak Fenerbahçe'yi hemen gel” teklifinde bulunduğunu iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Haberde, Avusturya'da Fenerbahçe ile kampta olan Aragones'in, Valencia'dan gelen teklif karşısında çok şaşırdığı ve etkilendiği ileri sürüldü. Valencia'da, kulüp başkanı Juan Soler ile 9 Temmuz'da anlaşarak kulüp yönetimini eline alan Villalonga'nın kafasındaki projenin tamamıyla Luis Aragonesli bir Valencia'dan geçtiği, İspanyol teknik adama 2 yıllık kontrat önerildiği belirtildi.

İspanyol gazetesine göre, Luis Aragones'in Fenerbahçe ile yaptığı sözleşmeye göre istediği zaman ayrılabileceği ve hiçbir tazminat ödeme zorunluluğunun bulunmadığı iddia edilerek, Aragones'in ve Valencia kulübünün avukatlarının konuyu geniş olarak ele aldıkları bildirildi.

16 TEMMUZ PLANI

Gazete haberinde, Valencia'nın yeni patronunun, 16 Temmuz'da Aragones'i Valencia'nın yeni teknik direktörü olarak basına tanıtmayı bile planladığı yazıldı.

Bu arada, Valencia'nın daha önceden bir yıllığına teknik direktör olarak anlaştığı Unai Emery'nin durumu, yeni yönetimin gelmesiyle belirsizleşti.

Yönetimin, Aragones'in takıma gelmesi halinde, Emery ile yollarını hemen ayıracağı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*