"Vali Çalışıcı güneş gibi doğdu"

  • Giriş : 22.12.2008 / 21:48:00

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı'nın, hiç kimsenin kulübe sahip çıkmadığı dönemde Eskişehirspor'un üzerine adeta güneş gibi doğduğunu bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Rıza Zeydan, yaptığı yazılı açıklamada, Bakanlar Kurulu'nun kararıyla merkeze alınan Kadir Çalışıcı'nın, 5 yıl önce Eskişehir'e atandığında Eskişehirspor Kulübü'nün çok zor bir dönemde olduğunu kaydetti. "Vali Çalışıcı, hiç kimsenin kulübe sahip çıkmadığı dönemde Eskişehirspor'un üzerine adeta güneş gibi doğdu" diyen Zevydan, Çalışıcı'nın, kulübün başarısı için elinden gelen desteği esirgemediğini vurguladı.

Zeydan, Çalışıcı'nın verdiği destekle Eskişehirspor'un alt liglerde 2 şampiyonluk yaşadığını ve Turkcell Süper Lig'e ulaştığını ifade ederek, şunları kaydetti:
"Eskişehirspor adeta köy, kasaba ve mahalle takımlarıyla mücadele etmekten kurtularak hakettiği konumda yerini aldı. Biz, Eskişehirspor Kulübü yönetimi olarak valimize bugüne kadar Eskişehirspor'un başarısı adına katkılarından dolayı binlerce kere teşekkür ediyor, ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*