Vali Okutan'dan örnek davranış

Vali Okutan'dan örnek davranış.13000
  • Giriş : 18.06.2009 / 16:31:00

Trabzon Valisi Nuri Okutan, Sürmene ilçesinde açılışını yaptığı gençlik merkezinin girişinde asılı olan, ''Bu tesis Vali Nuri Okutan'ın Gençlik Merkezleri Projesi kapsamında yapılmıştır'' yazılı tabelayı söktü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İlçede daha önce atıl olan gençlik merkezi ile eğitim, tarım ve sosyal hizmetler alanında yapılan projelerin toplu açılışı törenle yapıldı.

Vali Okutan, törende yaptığı konuşmada, ilçede birçok projenin toplu açılışını yapmaktan gurur duyduğunu belirterek, amaçlarının geleceğe yapılan yatırımı ön planda tutmak olduğunu söyledi.

Bu açılışın yaklaşık 5 ay önce yapılması gerektiğini ifade eden Vali Okutan, ''Belki başka işleri öne alarak bunu erteledik ve bugüne nasip oldu. Biliyorsunuz Şanlıurfa'ya atamam yapıldı. Veda ziyaretlerimizi hep birlikte gerçekleştiriyoruz. Bu açılışı yapmadan da gitmek istemedim. Hem sevinç hem de ayrılığın getirdiği üzüntüyle aranızdayım'' dedi.

Şimdiye kadar severek ve isteyerek hizmet ettiklerini, bundan sonra da aynen devam edeceklerini kaydeden Vali Okutan, kürsünün arkasında yer alan, adının yazdığı tabelayı göstererek, ''Hizmet yürüsün de bizim yerimiz kapının kenarı olsun. Mühim olan hizmetin yürümesi. O nedenle ben sayın kaymakamımdan bu tabelanın kaldırılmasını rica ediyorum. Bu merkezin güzelliklere vesile olacağına hiç şüphem yok'' diye konuştu.

Okutan, konuşmasının ardından, gençlik merkezinin girişinde bulunan, ''Bu tesis Vali Nuri Okutan'ın Gençlik Merkezleri Projesi kapsamında yapılmıştır'' yazılı levhayı tornavidayla söktü.

Vali Okutan, daha sonra, Sürmene Kaymakamı Mustafa Özarslan ve Belediye Başkanı Fikri Usta'yla açılışları gerçekleştirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*