Validen teröristlere beddua

Validen teröristlere beddua.46914
  • Giriş : 07.07.2008 / 22:50:00

Elazığ'da Omirilik Felçlileri Derneği tarafından engellilere akülü araba dağıtıldı. Törende şehitlere üzüldüğünü söyleyen bir engelli annesine Vali Muammer Muşmal, “Her akşam Allah PKK'lıların belasını versin diye dua ediyorum” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Omurilik Felçlileri Derneği tarafından 6 akülü araba Elazığ'da düzenlenen törenle engellilere dağıtıldı. Valilik önündeki törene Elazığ Valisi Muammer Muşmal ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay H. Abdullah Doğan da katıldı. Törende konuşan Omirilik Felçlileri Derneği Elazığ Şube Başkanı Ömer Çöteli, “Amacımız, Elazığ merkez, ilçe ve köylerinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin akülü ya da normal tekerlekli sandalye ihtiyacını karşılamaktır” dedi.

Tören sırasında Vali Muammer Muşmal ile sohbet eden bir engelli annesi şehit olan askerlere üzüldüğünü söyledi. Vali Muşmal ise, “PKK'lıları Allah kahretsin diye dua edin. Dua ediyor musun? Her akşam Allah PKK'lıların belasını versin diye dua ediyorum. Allah devletimize de, milletimize de zeval vermesin. Mehmetçiklerimizi ve bütün güvenlik kuvvetlerimizi korusun. Bundan daha tabii bir şey var mı, sizde dua edin” dedi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*