Vali'den polise ödül

  • Giriş : 25.07.2006 / 00:00:00

Konya Valisi Atilla Osmançelebioğlu, 'Sünger ve Otostop' operasyonlarında görev alan 22 emniyet personelini ödüllendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ereğli İlçesinde "Antepliler ve Bingöllüler" isimli çıkar amaçlı suç örgütlerine yönelik yapılan çalışmalar neticesinde başlatılan "Sünger ve Otostop" oparasyonları ile toplam 42 örgüt üyesi tutuklandı. Konya Valisi Atilla Osmançelebioğlu, organize suç örgütlerinin çökertilmesinde görev alan 22 emniyet personeli takdirname belgesi ve çeyrek altınla ödüllendirdi.

Vali Atilla Osmançelebioğlu tören sırasında yaptığı konuşmasında; operasyon öncesinde Ereğli İlçesinin 'Antepliler ve Bingöllüler' isimli örgütler nedeniyle huzursuz olduğunu belirterek, Konya Emniyet Müdürlüğü birimlerinin yaptığı başarılı operasyon ile ilçeye huzur geldiğini söyledi. Vali Osmançelebioğlu, "Bu vesileyle bütün Emniyet görevlilerini tebrik ediyorum" dedi.

Konya Valiliği'nde gerçekleştirilen törende, Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu da operasyonda başarı gösteren komiser ve polis memurlarına teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious