Var mı bana yan bakan!

  • Giriş : 12.07.2006 / 00:00:00

Konya'da otomobille gezmeye çıkan iki genç, yolda yürüyen 17 yaşındaki B.A.'yı yan baktığı gerekçesiyle kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kavgada B.A, otomobilde bulunan 19 yaşındaki H.D. tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre Cihanbeyli ilçesi Yeniceoba Kasabası'nda oturan B.A, arkadaşı S.B. (18) ile birlikte gezmek için Konya'ya geldi. B.A. ve S.B. yolda yürüdüğü sırada ilgilerini çekerek baktıkları otomobil kendilerine doğru yaklaştı. Otomobilde bulanan 19 yaşındaki H.D. ile 15 yaşındaki Ö. N, iki gence 'neden bize yan bakıyorsunuz' dedi. B.A. ve arkadaşı cevap vermeden yollarına devam etti. Ancak, otomobilde bulanan H.D. ve Ö.N., yan baktıklarını iddia ettikleri gençlerin yanına yaklaşarak otomobili durdurdu. Otomobilden inen H.D. ve Ö.N., yolda yürüyen gençlerle kavga etmeye başladı.

Çıkan kavgada H.D. yanında taşıdığı bıçakla, B.A.'yı kalbinden bıçakladı. Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılan B.A. kurtarılamadı. Olayın ardından kaçmaya çalışan H.D. ve Ö.N., Fatih Işıklar Mahallesi Özalkent siteleri civarında polis tarafından yakalandı. Olayı duyan B.A'nın yakınları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious