Var mı bana yan bakan!

  • Giriş : 03.10.2006 / 00:00:00

Adana'da aynı lisenin öğrencileri arasında çıkan 'Neden Yan Baktın' kavgasında bir öğrenci bıçaklanırken, 2 öğrenci de darp edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre olay Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Süleyman Vahit ile Cumhuriyet Caddesi'nde meydana geldi. Atatürk Lisesi'nde okuyan 1.sınıf öğrencilerinden Mahmut Taga (15), Sabri Arık (14) ile Cem Osmanoğlu (16) yolda yürüdükleri sırada henüz kimlikleri belirlenemeyen aynı lisenin 3. Sınıfında okudukları tespit edilen öğrencilerin sözlü tacizine uğradı.

3. sınıfta okuyan öğrenciler 'Neden yan bakıyorsunuz böyle. Neden yolda dayı dayı yürüyorsunuz" şeklindeki alt sınıfta okuyan öğrenciler arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine üst sınıfta okuyan öğrenciler, lise 1. sınıfa giden öğrencileri darp etmeye başladı. Bu sırada kavgaya karışan her 2 grup arasından lise son sınıfta okuyan öğrencilerden bir kişi Mahmut Taga'yı sağ bacağından yaraladı.

Diğer öğrencileri de darp eden grup daha sonra kayıplara karıştı. Polis olaya karıştığı tespit edilen öğrencileri bulmak için araştırma başlatırken, öğrenciler Adana Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious