Var mısın yok musun'da şok!

Var mısın yok musun'da şok!.19268
  • Giriş : 20.04.2009 / 13:43:00

Var mısın yok musun dün akşam nefesleri kesti. Gözü pek tavrı ve cesaretiyle öne çıkan Tuba kutusuna gitti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Var mısın yok musun dün akşam nefesleri kesti. Gözü pek tavrı ve cesaretiyle öne çıkan Tuba kutusuna gitti. Ancak rekor kırma ümidi başka bahara kaldı. Kutusun giden Tuba, 500 bin TL yerine 100 bin TL yetinmek zorunda kaldı

Dün akşam 17 Ağustos depreminde kolunu ve bacağını kaybeden Tuba yarıştı. Bu depremde büyük bir dram yaşamış ve annesi ve babasını kaybetmişti.

Deprem gecesini anlatırten, stüdyodakiler ve ekran başındakiler göz yaşlarını tutamadı. Akrabaları sayesinde hayata tutunan Tuba'nın kararlılığı ve pozitif enerjisi büyük alkış aldı.

Yarışma boyunca çok iyi bir performans gösterdi. Son dörde üç kırmızı ve bir mavi ile girdi. Hamdi Bey'in 99 bin TL'lik teklifini reddetti. Son ikiye 500 bin TL ve 100 bin TL ile girmesi herkese 'acaba rekor bu gece kırılacak mı' sorusunu sordurttu.

Telaşlanan Hamdi Bey bu kez kesenin ağzını açtı ve 201 bin TL'lik bir teklifle Tuba'nın karşısına çıktı. Uzun süre düşünen Tuba, rekor kırıp tarihe geçme ümidiyle teklifi reddetti.

Acun'un kutuyu açmak için geri sayım başlattığında stüdyodakiler ve ekran başındakiler nefeslerini tutu. Ancak kutu açıldığında derin bir hayal kırıklığı yaşandı.

Kutudan 500 bin değil 100 bin TL çıktı. Rekor kırmak isteyen Tuba, Hamdi Bey'in 201 bin TL'lik tekfifini de elinden kaçırmış oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*