Vatan Caddesi trafiğe kapatılacak

Vatan Caddesi trafiğe kapatılacak.15980
  • Giriş : 27.10.2008 / 22:07:00

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları nedeniyle 29 Ekim günü bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'da, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilecek tören ve kutlamalar nedeniyle 29 Ekim Çarşamba günü bazı yollar trafiğe kapatılacak.
İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 29 Ekim Çarşamba günkü tören ve kutlamalar sebebiyle saat 06.00'dan tören bitimine kadar kapatılacak yollar şöyle:

Vatan Caddesi-Millet Caddesi ile bu caddelere çıkan tüm yollar, Hal Yolu bitimi-E-5 Karayolu Cevizlibağ-Tünel Sapağı'ndan itibaren Vatan Caddesi-Lahor Meydanı'na kadar geliş-gidiş istikameti, Üsküdar Demokrasi Meydanı'ndan-Harem Sahil Yolu ile Harem'den Üsküdar Sahil Yolu.

Bu yolların kapatılması dolayısıyla D-100 Karayolu'ndan Vatan Caddesi'ne gidecek sürücüler, Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray ya da Ayvansaray ışıklardan Balat yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini kullanabilecek.

E-80 Karayolu'nu kullanacak sürücüler, Milliyet Gazetesi karşısından TEM Otoyolu istikametini, sahil yolunu kullanacak olanlar da sahil güzergahından Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci yönünü tercih edebilecek.

Vatan Caddesi'nden, Fatih'teki hastanelere gelecek ambulans ve diğer araçların sürücüleri, sahil yolunu tercih ederek Samatya üzerinden, Fatih'ten aynı hastanelere gelecek sürücüler de Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi'ni kullanarak bu hastanelere ulaşabilecek.

Üsküdar'da kapatılan yolları kullanacak sürücüler, Demokrasi Meydanı'ndan Üsküdar Halk Caddesi, Yeni Toptaşı Caddesi ve Selmani Pak Caddesi'nden Cumhuriyet Caddesi ile Bağlarbaşı'na yönlendirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*