Vatan Caddesi yarın 11 saat trafiğe kapalı

Vatan Caddesi yarın 11 saat trafiğe kapalı .9820
  • Giriş : 05.10.2007 / 13:09:00

İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun 84'üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında yapılacak törenler nedeniyle Vatan Caddesi ve bazı yollar yarın trafiğe kapatılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yarın 05.00-16.00 saatleri arasında, Vatan Caddesi ile bu caddeye çıkan tüm yollar, Hal yolu bitimi, D-100 Cevizlibağ - Tünel sapağından itibaren Vatan Caddesi, Lahor Meydanı'na kadar geliş gidiş istikametleri trafiğe kapatılacak.

Alternatif yollar

Vatan Caddesi'ni kullanmak isteyen sürücülere önerilen alternatif yollar ise şöyle:

D-100 karayolundan Vatan Caddesi'ne gidecek sürücüler, Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklardan Balat Yolu'nu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini kullanabilecek.

E-80 karayolunu kullanacak sürücüler, Milliyet gazetesi karşısından TEM istikametine, sahilyolunu kullanacak sürücüler sahil güzergahından Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci istikametine gidebilecek.

Vatan Caddesi'ni kullanarak Fatih'teki hastanelere gidecek ambulans sürücüleri ve diğer sürücüler sahilyolunu tercih ederek Samatya'dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba hastanelerine intikal edebilecek.

Fatih istikametinden hastanelere gidecek sürücüler ise Atatürk Bulvarı - Aksaray ve Millet Caddesi güzergahını kullanabilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious