Vatan Gazetesi'nin hedefi Topbaş mı?

Vatan Gazetesi'nin hedefi Topbaş mı?.28525
  • Giriş : 01.03.2009 / 08:45:00
  • Güncelleme : 01.03.2009 / 09:22:17

Topbaş, Vatan Gazetesi'nin rant isteğini geri çevirdiği için Vatan’ın manşetinden düşmediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Vatan Gazetesi'nin kendini neden hedef aldığını Kanal 7'deki İskele Sancak Programı'nda anlattı. Vatan Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Mutlu'nun kendisinden ayrıcalık istediğini anlatan Topbaş, 'Rant sağlamak istedi, geri çevirdim. Bu yüzden Vatan Gazetesi beni manşetten düşürmüyor' dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş, Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Bekaroğlu'nun 'İBB ihalelerinde yolsuzluk yapılıyor' iddiaları için ise 'Her zaman söylüyorum. Elinde belge varsa ve gerçekliğine inanıyorsa yargıya gitsin. Yani başkan birilerini kayırıyor. Buralardan birşeyler bulabilirsek oyunu düşürürüz ve bunu yollarız mantığıyla çalışıyor. Varsa elinde belgesi gitsin mahkemeye' diye konuştu. Bu seçimlerin diğer seçimlerden çok farklı geçeceğini söyleyen Topbaş, CHP İstanbul adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik ise, 'Neler yapılabileceklerinin yerine iftiralarla, 'çamur at izi kalsın' mantığı ile seçim çalışmaları yürütüyorlar. Özellikle Kılıçdaroğlu arkasındaki medya desteğiyle, dosya siyaseti yapıyor' dedi.

Kadıköy CHP kalesi değil

TOPBAŞ ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen, Göztepe'de seçim bürosu açtı. Kadıköy CHP'nin kalesi idialarına Topbaş, 'Hiçbir yer, hiçbir partinin kalesi olamaz. Başarısı varsa bu destek devam etmelidir'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*