"Vatan sağ olsun, ne diyeyim. Ne pişman olacağım"

  • Giriş : 11.04.2008 / 09:23:00

Hastane çıkışında basın mensupları, "Ömer bir şey söyleyecek misin?" diye sordu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Akdeniz Üniversitesi'nde geçtiğimiz pazar günü çıkan şiddet olaylarında silahla ateş ettiği görüntülenen Ömer Ulusoy, Antalya'da emniyet güçlerine teslim oldu. Ömer Ulusoy'un sakallarını kestiği görüldü. Ömer ulusoy "Vatan sağolsun" dedi.

Pazar gününden beri Antalya polisi tarafından her yerde aranan Ömer Ulusoy 10.04.2008 tarihinde gece saat 11:30 sularında Şarampol Polis Merkezi'ne gelerek teslim oldu. Daha sonra Antalya Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından alınan Ulusoy, burada işlemleri yapıldıktan sonra sağlık kontrolünden geçirildi. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra Terörle Mücadele ekipleri tarafından Çallı'da bulunan Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne geri getirildi. Hastane çıkışında basın mensupları, "Ömer bir şey söyleyecek misin?" diye sordu. Bunun üzerine Ulusoy, "Vatan sağ olsun, ne diyeyim. Ne pişman olacağım." diye cevap vedi.

Pazar günü çıkan olayların ardından kayıplara karışan ve o günden beri haber alınamayan Ömer Ulusoy'un, 5 gün boyunca Şarampol semtinde bir evde saklandığı ve daha sonra aynı semtte bulunan polis merkezine gelerek teslim olduğu öğrenildi. Bu arada olay sırasında ve daha önceden sakallı olduğu belirlenen Ömer Ulusoy'un, olaydan sonra sakallarını kestiği görüldü. Olayın ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan ise Ömer Uysal'ın düzenlenen operasyon sonucunda yakalandığını ileri sürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious