Vatana ihanet devam ediyor! Yine kablolar kesildi!

Vatana ihanet devam ediyor! Yine kablolar kesildi!.17846
  • Giriş : 19.10.2007 / 11:35:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 00:57:19

Telekom işçilerinin greve gitmesinin ardından kesilen fiber optik kablolara bir yenisi daha eklendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türk Telekom'da çalışan işçilerin greve gitmesinin ardından esrarengiz bir şekilde kesilen fiber optik kablolara bir yenisi daha eklendi.

Türk Telekom'da çalışan işçilerin greve gitmesinin ardından esrarengiz bir şekilde kesilen fiber optik kablolara bir yenisi daha eklendi.

Ankara-Haymana yolunun 6. kilometresinden geçen, Ankara ile Eskişehir ve Bursa'yı birbirine bağlayan kablolar gece geç saatlerde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kesildi.

Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Celalettin Dinçer yaptığı açıklamada, son günlerde yaşanan benzer olayların mizansen olmadığını belirterek, benzer olaylar karşısında Türk Telekom olarak önlem alacaklarını kaydetti. Dinçer, emniyet güçleriyle irtibat halinde olduklarını ve bir arıza duyumu aldıkları zaman kolluk kuvvetlerine haber verdiklerini de söyledi.

Olayın bilinçli yapıldığını ifade eden Dinçer, ''Bilinçli bir kesme var burada. Normalde kabloyu ortadan kesebilirsiniz. Ama ek yapmayı zorlaştırmak adına yeraltı gözlerinin içinden kesiyorlar ki, çekip de ekleme işi zorlaşsın, dolayısıyla bu, bilinçli şekilde yapılan bir hareket.'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious