Ve Aykut Kocaman resmen imzaladı!

Ve Aykut Kocaman resmen imzaladı!.35725
  • Giriş : 30.06.2017 / 16:35:00

Tecrübeli teknik adam Aykut Kocaman, resmi sözleşmeye imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

4 yıl aradan sonra eski takımı Fenerbahçe'ye geri dönen tecrübeli teknik adam Aykut Kocaman, resmi sözleşmeye imza attı.

Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'ye imza attığı törene Başkan Aziz Yıldırım da katıldı. Yıldırım, Aykut Kocaman için geçmişte söylediği, 'Ben varken Fenerbahçe'ye dönemez' sözlerine açıklık getirdi.

Değişmeyen tek şey değişimdir diyen Aziz Yıldırım; "Aykut Kocaman ile bugün bir imza atma töreni değil bu, bu sadece hocamızla yan yana olma töreni. Tek değişmeyen şey değişimdir, insan hayatında hatalar yapabilir, herkes değişebilir. Size göre hata olabilir, bana göre değil. Bizim Aykut hocayla tanışıklığımız 1990'lara dayanır. Biz Aykut hocayı 4 sene önce tanımadık, inşallah uzun yıllar da bu birlikteliğimiz devam eder. İnsanlar, sevdiklerine kızabilir, bazı şeyler söyleyebilir; ben söyledim ama bizim Aykut hocayla başka paylaşımlarımız da var, ortak paydamız Fenerbahçe. Ben, mahkemedeki sorgumda bile son sözüm Fenerbahçe dedim, bu yüzden beni kimse sorgulayamaz. Biz gitsek bile hocamız umarım burada kalır. Bu birliktelik ve beraberlik uzun yıllar sürecektir. Aykut Kocaman'ın Fenerbahçeliliğini kimse tartışamaz." şeklinde konuştu.

TRT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*