Vectra'nın halefi Insignia'nın ilk fotoğrafı

Vectra'nın halefi Insignia'nın ilk fotoğrafı.12368
  • Giriş : 16.04.2008 / 21:09:00

Opel, Vectra’nın yerini alacak Insignia’nın üzerindeki çalışmalarına devam ederken, araçla ilgili ilk fotoğraflar da basına sızdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Opel tarafından büyük bir gizlilikle yürütülen geliştirme sürecindeki araçla ilgili daha önceden bazı test fotoğrafları yayınlanmıştı. Opel'in üstüne basa basa söylediği "Biz gerçeğini göstermedikçe hiçbirşey kesin değildir" sözü bile şu aralar tartışılır bir hal aldı. Opel'in kamuflaj bölümü tarafından özenle gizlenen araç yine de gerçek yüzünü gizleyemedi.

Resimde gördüğünüz araç Opel tarafından resmi olarak onaylanmasa da, D segmentindeki bu yeni araç muhtemelen bu formatta yada bununla aynı görünümde olacak. Resmi tanıtımı British International Motor Show'da yapılacak olan Insignia’nın resmi fotoğraflarının yakın bir süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Insignia’da 1.6 ve 2.0 litre turbo ve 250 HP 2.8 litre V6 benzinli motorlar ve 1.9 litre dizel ve 1.9 litre turbo dizel dizel motorlar görev yapacak. 300 HP güç üreten 2.9 litre V6 motorun ise OPC versiyonuyla birlikte pazara sunulacağı tahmin ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious