Vederson'un kan şekeri düştü

Vederson'un kan şekeri düştü.14293
  • Giriş : 10.07.2008 / 14:49:00

Fenerbahçe'nin sabah yaptığı idmanda Vederson idmanını yarım bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Avusturya'nın Kitzbühel bölgesinde hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, bu sabah basına kapalı bir çalışma yaptı.

Teknik direktör Aragones'in isteği üzerine bugün ve yarın çalışmalarını basına kapalı şekilde gerçekleştirecek olan sarı lacivertli takımın sabah yaptığı çalışmada Brezilyalı sol kanat oyuncusu Vederson'un kan şekeri düşünce çalışmayı yarım bıraktı.

Yaklaşık 1 saat süren çalışmada sarı lacivertli takım çabukluk, top tekniği ve dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi.

Sarı-Lacivertli takım bu akşam basına kapalı bir çalışma daha gerçekleştirecek.

KALECİ ARAYIŞLARI SÜRÜYOR

Öte yandan sarı lacivertliler transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yabancı bir kaleciyi kadrosuna katacak olan sarı lacivertli yönetimin elinde 2 alternatifin olduğu belirtildi. Sarı-Lacivertli yönetim 1 hafta içinde yabancı kaleci konusunda kesin kararını verecek.

APPİAH İÇİN KARAR FİFA"NIN

Bu arada Stephen Appiah ile ilgili kararın FIFA tarafından verileceği ifade edeldi. Sarı-Lacivertli takımdan bedelsiz olarak ayrılmak isteyen Ganalı futbolcu FIFA'nın geç karar vermesi durumunda ise yine kurallara uyarak başka bir kulüp ile anlaşabileceği belirtiliyor. FIFA kuralları gereği bir futbolcu 28 yaşını doldurmuş ve takımında 3 sezon geçirmiş ise son sezon aldığı ücreti bonservis bedeli olarak ödeyeerk takımdan ayrılabiliyor.Buarada sakatlığı düzelen Appiah"ın gelecek aydan itibarene sahalara döneceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*