Vekil, muhtarlarla dertleşti

  • Giriş : 20.07.2006 / 00:00:00

Milletvekili Akbulut, Kazım Karabekir beldesi muhtarlarıyla bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kazım Karabekir Belediyesi'nde muhtarlarla birebir görüşen Akbulut, beldenin sorunlarının en kısa sürede çözüleceğini belirtti.
Meclis çalışmaları süresince vatandaşlarla çok fazla görüşemediklerini dile getiren Milletvekili Nuri Akbulut, tatilde köy köy, belde belde dolaşıp sorunları ve istekleri yerinde dinleyeceklerini vurguladı. Kazım Karabekir beldesinde de muhtarların sorunlarını dinlediğini kaydeden Akbulut, "Hükümetimiz vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek ve sorunlarını halletmek için gece gündüz çalışıyor. Erzurum milletvekilleri olarak bize görev veren vatandaşlarımızı tatil boyunca ziyaret edeceğiz. Onların sorunlarını yerinde dinlemeye ve çözüm üretmeye çalışacağız. Bu şekilde onların sıkıntılarını daha iyi anlayabileceğimizi düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

Kazım Karabekir Belediye Başkanı Dursun Şahin de belde muhtarlarıyla düzenli şekilde toplandıklarını ifade ederek, beldenin sorunlarına çözüm arandığını vurguladı. Şahin "Kendimize denetçi kılmış olduğumuz halkımız ve muhtarlarımızla birlikte 2 yılı aşkın bir zamandan bu yana yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Erzurum milletvekillerimiz ve değerli halkımız bizlerden çalışmalarımızda bugüne kadar desteklerini esirgememiş, hizmetlerimizin daha kolay ve seri bir şekilde yürümesini sağlamışlardır. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious