Veli Küçük duruşmada ifade verdi

Veli Küçük duruşmada ifade verdi.11924
  • Giriş : 23.10.2008 / 16:05:00

Ergenekon tutuklusu Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, duruşmada verdiği ifadede sabıkasının olmadığını söyledi. 3 bin 200 YTL maaş aldığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ergenekon tutuklusu Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, duruşmada verdiği ifadede sabıkasının olmadığını söyledi. 3 bin 200 YTL maaş aldığını belirten Küçük, bir güvenlik şirketinde yüzde 20 hissesinin olduğunu ifade etti.

Silivri Cezaevi'nde görülen Ergenekon duruşmasında kimlik tespitleri yapılıyor. Davanın tutuklu sanığı Veli Küçük, herhangi bir sabıkasının bulunmadığını belirtti.

Kendisini "Emekli General" olarak tanıtan Küçük, evli ve bir çocuk babası olduğunu ifade etti. 3 bin 200 YTL maaş aldığını söyleyen Küçük, bir güvenlik şirketinde yüzde 20 oranında ortaklığı bulunduğunu, ancak şirketin zarar etmesi nedeniyle buradan bir geliri olmadığını dile getirdi.

Bu arada, kimlik tespitleri sırasında ilginç diyaloglar yaşandı. Sanıklardan Emin Gürses, 3 bin YTL olan maaşına gelen 300-400 YTL zammı da ev sahibinin istediğini ifade etmesi salonda gülüşmelere neden oldu.

Ergün Poyraz ise, ikamet adresinin sorulması üzerine, "Silivri Cezaevi'nde kalıyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*