Veli Küçük için dublör kullanıldı

Veli Küçük için dublör kullanıldı.10130
  • Giriş : 14.04.2008 / 20:46:00

Tutuklu bulunan Veli Küçük dün böbrek ağrısı şikayetiyle Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırılmıştı. Polisin hastaneden çıkarken "Küçük'ün dublörünü" kullandığı ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ergenekon operasyonu kapsamında tutuklu bulunan Veli Küçük dün böbrek ağrısı şikayetiyle Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Polis hastaneden çıkarken "Küçük'ün dublörünü" kullandı.

Doktorlar tarafından muayene edilen Küçük böbreğinde taş olduğu teşhisiyle üroloji servisine yatırıldı. Buradaki muayenenin ardından Ambulansa bindirilen Küçük ileri tetkiklerin yapılması için Kocaeli Üniversitesi Hastanesine götürüldü. Konuyla ilgili İHA muhabirinin sorularını yanıtlayan Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Şenol Ergüney: "Hasta bize şiddetli Ağrı ile geldi.Yapılan muayene sonucunda sol böbreğinde taş olduğu tespit edildi. Ameliyat gerektirecek bir durum olmadığı için ilaçla tedaviye devam edilecek.

Öte yandan alınan bilgiye göre Küçük'ün halen Üniversite hastanesine intikal etmediği ve güvenlik gerekçesiyle Kocaeli Devlet Hastanesinde tutulduğu bildirildi. Devlet hastanesinden çıkarken görüntülenen Küçük'ün kendisi değil emniyet mensupları tarafından hazırlanan dublörü olduğu anlaşıldı. Alınan bilgiye göre Veli Küçük'ün avukat olan kızının da hastanede babasının yanında olduğu belirlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious