Veli Küçük sağlık kontrolünden geçirildi

Veli Küçük sağlık kontrolünden geçirildi.14199
  • Giriş : 04.07.2008 / 12:29:00

İstanbul Ümraniye'de bir gecekonduda ele geçirilen patlayıcılara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan emekli Tuğgeneral Veli Küçük, Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başhekim Prof. Dr. Nazım Mutlu, Velik Küçük'ün tıkalı olan damarına daha önce hastanelerinde stent takıldığını, idrar yollarındaki şikayet nedeniyle ilaç tedavisi uygulandığını anımsattı.

Küçük'ün, rutin kontroller için yeniden hastanelerine getirildiğini ifade eden Mutlu, ''kardiyoloji ve üroloji polikliniklerinde kontrolleri yapıldı. Şu anda herhangi bir problem gözükmüyor'' dedi.

Veli Küçük'ün, daha önce idrar akımında zayıflama olduğunu, bu nedenle prostat büyümesinin takip edildiğini dile getiren Mutlu, ''gerekli ilaçlar verilmişti. Bu tedavi devam ediyor. Kardiyolojik yönden de verilen ilaçlara aynen devam edilecek'' diye konuştu.

Geniş güvenlik önlemi altında cezaevi aracıyla hastaneye getirilen Küçük, kontrollerinin ardından tekrar tutuklu bulunduğu Kocaeli 1 No'lu F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevine götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious