Veli Küçük'ün damarına stent takıldı

Veli Küçük'ün damarına stent takıldı.14199
  • Giriş : 21.04.2008 / 13:47:00

Veli Küçük'ün tıkalı olan damarına Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde stent takıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Ümraniye'de bir gecekonduda ele geçirilen patlayıcılara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün tıkalı olan damarına Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde stent takıldı.

KOÜ Tıp Fakültesi Kardiyoloji Ana Bilim Dalı uzmanlarınca 17 Nisan Perşembe günü yapılan anjiyoda bir damarının tıkalı olduğu belirlenen Küçük, jandarma ekiplerinin geniş güvenlik önlemi altında Üroloji Servisinde kaldığı özel odadan tekerlekli sandalyeyle alınarak İnvazif Kardiyoloji Araştırma ve Uygulama birimine götürüldü.

Yrd. Doç. Dr. Göksel Kahraman başkanlığındaki ekibin, yaklaşık 40 dakika süren operasyon ile Küçük'ün tıkalı damarına stent taktığı öğrenildi.

Küçük, operasyonun ardından Üroloji Servisindeki odasına götürüldü.

İstanbul Ümraniye'de bir gecekonduda ele geçirilen patlayıcılara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan ve Kocaeli 1 Nolu F Tipi cezaevinde kalan emekli Tuğgeneral Veli Küçük, 13 Nisanda idrar yollarındaki sancı nedeniyle Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.

Küçük daha sonra, damarlarının tıkalı olduğu şüphesiyle Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious