Veli Küçük'ün eşi ve kızı refakatçi oldu

Veli Küçük'ün eşi ve kızı refakatçi oldu.14199
  • Giriş : 15.07.2008 / 20:06:00

Cezaevi odasındaki banyoda düşmesi sonucu Kocaeli Devlet Hastanesine yatırılan emekli Tuğgeneral Veli Küçük'ün eşi ve kızı, Kocaeli 1 No'lu F tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi Savcılığından alınan izinle yanında refakatçi olarak kalmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ümraniye'de bir gecekonduda ele geçirilen patlayıcılara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, 26 Ocak 2008'de tutuklanan ve Kocaeli 1 No'lu F tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevine konulan emekli Tuğgeneral Küçük, bu sabaha karşı banyoda düşmesi sonucu geçirdiği baygınlık nedeniyle Kocaeli Devlet Hastanesine getirilerek tedavi altına alındı.

Acil serviste tedavi altına alınan ve bir süre gözetimde tutulan Küçük'ün 3 kez Görüntüleme ve Kan Merkezi'ne götürülerek tomografisi, MR'ı çekildi.

Kan şekeri düşük, tansiyonu yüksek olduğu öğrenilen ve nöroloji servisine yatırılan Küçük'ü, öğleden sonra eşi Leyla Küçük ile avukatı olan kızı Zeynep Küçük ziyaret etti. Eşi ve kızı, Cezaevi Savcılığından alınan izinle Veli Küçük'ün yanında refakatçi olarak kalmaya başladı.

Yoğun güvenlik önleminin alındığı hastanede Küçük'ün tedavisine devam ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*