Vengoo.com hizmete başladı

Vengoo.com hizmete başladı.10435
  • Giriş : 12.02.2009 / 12:49:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 11:29:36

İş veya tatil amaçlı yapılan konaklamalar hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dünya'nın heryerinde hizmet vermeye başlayan vengoo.com seyahatlerinizde lüks ve konforlu bir hizmet anlayışı sunuyor.

Dünya'da ki her ülkede hizmet veren www.vengoo.com , gerek iş, gerekse tatil amaçlı tüm yurtdışı seyahatlerinizde online hizmeti ile size sıra dışı ve farklı bir hizmet sunuyor. www.vengoo.com ile gitmek istediğiniz ülkedeki lüks otelinizi seçerek harika bir seyahat ve konaklama imkanı bulabilirsiniz. Bünyesinde yüzlerce lüks otel, özel jet ve helikopter kiralama servisinin yanı sıra, daha pek çok hizmeti de bulunduran www.vengoo.com  bu özellikleriyle lüks yaşantıyı günlük hayatımıza taşıyor.

www.vengoo.com ile İtalya'da butik bir otelin veya özel bir jet ile 7 yıldızlı lüks bir otelin misafiri olabilir ve sizin için önceden rezervasyonu yapılmış olan bir helikopter ile bulunduğunuz her hangi bir ülkenin harika koylarını gezebilirsiniz. www.vengoo.com tüm bu hizmetleriyle Amerika'dan, Avrupa'ya, Afrika'dan Asya'ya dünyanın her ülkesinde misafirlerine kaliteli servisi ile lüks konaklama ayrıcalığını yaşatıyor.

7/24 call center hizmeti sunan www.vengoo.com da, tüm sorularınız uzman kadro tarafından eksiksiz yanıtlanıyor. Tüm bu hizmetler karşılığında hiç bir ücret talep etmeyen Vengoo.com seyahatlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir talebi daha önceden tespit ediyor ve sizin için ayrıcalıklı bir hizmet anlayışı sunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*