Venus Williams'ı "Yunan tanrıçaları" giydiriyor

Venus Williams'ı
  • Giriş : 30.06.2008 / 22:05:00

Bu yıl ilk kez kendi kıyafet koleksiyonu ile maçlara çıkan geçen yılın şampiyonu Venus Williams, ''Başarım için giyiniyorum ve bundan gurur duyuyorum. Kıyafetlerimi Yunan tanrıçalarından esinlenerek hazırlıyorum'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dünyanın en popüler tenis turnuvalarından biri olan Wimbledon'da ikinci haftaya girildi. Sezonun 3'üncü 'Grand Slam' mücadelesi olan 126'ncı Wimbledon Tenis Turnuvası'nda, bu yıl oyucular maça çıktıkları kıyafetlerle gündeme geldi.

Giydiği kıyafetini beğenmeyen vatandaşı Alla Kudryavtseva'ya yenilen Sharapova'nın ardından, bu yıl ilk defa kendi koleksiyonunu ile maçlara çıkan Venus Williams şimdi Wimbledo'un ilgi odağı oldu.

Geçen yılın şampiyonu Venus Williams, The Times gazetesine verdiği tam sayfa röportajda, maçlarda giydiği kıyafetinin kendisi ve maçlardaki başarısı için kişisel önem taşıdığını modelleri Yunan tanrıçalarından aldığı ilhamla oluşturduğunu söyledi.

Ayrıca, atletizm sporu için alternatif kıyafetler yaratan modacı Norma Kamali'yi de örnek aldığını ifade eden Williams, Wimbledon için yarattığı koleksiyonuyla herkesi etkilediğini iddia etti.

Williams, Wimbledon'da bulunmanın kendisi için apayrı anlam taşıdığını anlatarak, beslenmesi ve uykusuna büyük önem verdiğini, maçlardan önce ve sonra stres atmak için Britney Spears dinlediğini söyledi.

Güne iyi bir kahvaltı ile başladığını anlatan Williams, maçlardan sonra Wimbledon'da caddelerde dolaşıp halka konuşmanın kendisini çok mutlu ettiğini en büyük zevkinin kardeşi Serana ile maç yapmak olduğunu söyledi.

Bu yıl da kupayı kazanma olasılığı çok yüksek gösterilen Venus'un, Sharapova'nın sürpriz biçimde elenmesiyle, finali kardeşi Serena'yla oynaması kaçınılmaz olarak değerlendiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious