Ver 10 milyon avro al Sercan'ı

Ver 10 milyon avro al Sercan'ı.7704
  • Giriş : 13.01.2009 / 09:21:00

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan 18 yaşındaki genç oyuncunun değerini 20 milyon TL olarak açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, son dönemin yükselen oyuncusu Sercan Yıldırım'ı ancak 10 milyon euro (20 milyon TL) karşılığında satacaklarını belirtti. SABAH'a özel açıklamalarda bulunan Yazıcı, "Sercan'ı satabiliriz. Ancak onu ancak 10 milyon euroya satarım. Şu anda gerçek değerini bulmamış olabilir. Ancak bulana kadar onu oynatırız. Biz daha çok Sercan'lar yetiştirir daha çok Sercan'lar buluruz" dedi.

YUSUF'U SATMAK DOĞRUYDU

PAF Ligi'nde oynayan 17 yaşındaki Muhammet Demir'in bir yıl sonra yeşil-beyazlıların yeni yıldızı olacağını iddia eden Yazıcı, Yusuf'un Beşiktaş'a satılmasını ise doğru bir hamle olarak değerlendirdi. Bursaspor Başkanı, "Yusuf kafasında Bursaspor'u bitirmişti. Doğru ve başarılı bir hamle yaptık. Bizim kısa ve uzun vadede çok büyük planlarımız var. Bu yüzden kalsa yeteri kadar verimli olamazdı" ifadesini kullandı. Yazıcı, Yusuf transferi karşılığında Bursaspor'a verilen Aydın ile ilgili olarak ise, "Aydın, Bursaspor'a sorulmadan verilmiş ve haklı olarak kırılmış. Ama bunu tamir edeceğiz" şeklinde konuştu.

Sana hoca dayanmıyor başkan!

Federasyon yöneticisi Levent Kızıl, Çalıştırıcı Gelişim Kongresi'nde karşılaştığı Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'ya "Sana da hoca dayanmıyor başkan" diye takıldı. Yeşil-beyazlılarda bu sezon Samet Aybaba, Güvenç Kurtar ve Ertuğrul Sağlam görev yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*