Verdiğimiz sözü tutarız!

  • Giriş : 16.07.2006 / 00:00:00

Başbakan Erdoğan, verdiği sözleri yerine getirdiğinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Verdikleri sözü yerine getiren bir iktidar olduklarını ifade eden Erdoğan, "Bugün de görüldüğü gibi biz milletimizi düşünerek hizmet ediyoruz. Ama önceki iktidarlarda böyle bir zihniyet yoktu." diye konuştu.

Açılışların ardından TOKİ konutlarının anahtar teslimini yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dairenin anahtarını teslim etmek için çağırdığı Oral Aksoy'un gömleğinde sigara görmesi üzerine sigara içip içmediğini sordu. 'İçiyorum' cevabını alan Erdoğan, "Sen bu sigarayı bırak, dairenin taksitlerini daha çabuk ödersin." dedi. Aksoy da 'bırakacağım' deyince Başbakan Erdoğan, "Hayır, bıraktım diyeceksin." dedi. Aksoy bunun üzerine "Ben de sizin hatırınız için sigarayı bıraktım" dedi. Başbakan Erdoğan, daha sonra anahtar almaya gelen diğer daire sahiplerini de sigarayı bırakmaları konusunda uyardı.

Açılışların ardından valilik makamına geçen Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Sözleşmeli Besicilik Protokolü'nü imzaladı. Buradan belediyeye hareket eden Erdoğan, belediyenin yeni hizmet binasını açtı. Erdoğan, Bedran İşmerkezi'nin de açılışını yaparak Ata uçağıyla Ankara'ya hareket etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious