Verso'dan kıyamet koparacak iddialar

Verso'dan kıyamet koparacak iddialar.26815
  • Giriş : 27.09.2008 / 21:28:00

VERSO Stratejinin “derin duyumları” olan patronu Erhan Göksel, çok ilginç sorulardan oluşan bir dizi mesaj göndermiş... İşte o sorular...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

“Ülkenin biri ile İsrail arasında askeri ihalede o ülkenin kasasından çıkan para ile İsrail"e giren para arasında 150 m dolar fark olduğunu biliyor musunuz?

*Bu hafta Anadolu"nun bir çok kentinde kartel gazetelerinin hızla tiraj kaybettiğini,bazı illerde dağıtıldığı halde bayilerde raflara konulmağa korkulduğu doğru mu?..

*ABD"de bulunduğu sürede CİA Guam adasında iki ay geçiren Başbakan"ın maiyetindeki memur kim?

*Bir ulusalcı gazetenin yazarı ve yöneticisi iken bugün ürünleri TSK" ya sokulmayan kuruluşta yönetim kurulu üyesi olan kim?

*Eski ulusalcı kanalda AKP karşıtı programlar yaparken ve bugün emekli bir İslamcı holdingin yönetiminde bulunan eski dört yıldızlı general kim?

*Başbakan"ın önceden maiyetinde iken yanından uzaklaştırdığı hangi bürokrat Bodrum Türkbükü" nde villa,20 metrelik yat alıp kapısına Mercedes çekti?.”

- İşte Erhan Göksel'in ortaya attığı ve yanıtlarını aradığı sorular:

“Ülkenin biri ile İsrail arasında askeri ihalede o ülkenin kasasından çıkan para ile İsrail"e giren para arasında 150 m dolar fark olduğunu biliyor musunuz??
*
Bu hafta anadolunun bir çok kentinde kartel gazetelerinin hızla tiraj kaybettiğini,bazı illerde dağıtıldığı halde bayilerde raflara konulmağa korkulduğu doğru mu?..
*
Babacan"ın yerine geçemeyeceğini anlayırca, yabancı elçilere ve basın nezdinde AB görüşmeciliği ayrı olmalıdır diye lobiye başlayan AKP Gln Başk Yard kim
*
ABD"de bulunduğu sürede CİA Guam adasında iki ay geçiren Başbakan"ın maiyetindeki memur kim
*
Erdoğan"ın “karasal yayın hakkı istiyor” diye topa tuttuğu kanalı uçurumun kenarına getiren,işbitirici gazeteci kim?..
*
Kartel medyasının adamı iken,Erdoğan"ın A.Doğan"a saydırmasını kendini kaybedip hararetle alkışlarken yakalanan AKP genel başkan yardımcısı kim
*
Bir ulusalcı gazetenin yazarı ve yöneticisi iken bugün ürünleri TSK"ya sokulmayan kuruluşta yönetim kurulu üyesi olan kim
*
Eski ulusalcı kanalda AKP karşıtı programlar yaparken ve bugün emekli bir İslamcı holdingin yönetiminde bulunan eski dört yıldızlı general kim
*
Bir devletin Türkiye"de öldürülen tefecisine faizle verdiği 17 milyar doların, o ülkenin ünlü örgütü tarafından geri tahsil edildiğini biliyor musunuz??
*
AKP"nin iktidar olmasından önce Türkiye"nin büyük bir gurubuna çelme takarak TMSF"nin eline düşüren büyük patron ile taşeronui kim??
*
A.Doğan"a Hükümetle her işi bitiririm” diyen Başbakan"a her zaman ulaştığı kanal kapanan ve bu nedenle önüne geleni aramaya başlayan grup yöneticisi kim?
*
Hükümetin mayın temizleme ihalesini Amerikan raytheon firması ile bağlamaya çalışanve temsilcilik üstlenen,yakın çevredeki kim
*
TSK"nın 300 milyon dolarlık mayın temizleme ihalesini TSK"dan alarak ihaleyi kendi elinde tutan Bakan hangisi
*
Başbakan ile Doğan grubu arasında ilişki sağlayan iş takipcisi gazetecinin yerini sağlamak için Başbakan"a içerden bilgi sızdırdığı doğru mu?.
*
Başbakan"ın önceden maiyetinde iken yanından uzaklaştırdığı hangi bürokrat Bodrum Türkbükünde villa,20 metrelik yat alıp kapısına Mercedes çekti?.”
Yarın gene Fener-otel deyiz!..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*