Vestel: "Her futbolcuyu kadromuzda tutacak güçteyiz"

Vestel:
  • Giriş : 07.05.2008 / 17:39:00
  • Güncelleme : 07.05.2008 / 18:06:14

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, her futbolcuyu kadrolarında tutacak güçlerinin bulunduğunu bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaralı, yaptığı yazılı açıklamada, Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz'ın yönetimi istifaya davet etmesini üzüntü ile karşıladıklarını belirtti.

Vestel Manisaspor'un başarısı için yönetimin her türlü fedakarlığı yaptığını kaydeden Yaralı, kendilerini başarısızlıkla suçlayıp ortaya çıkanların, yönetim oluşurken verdikleri sözleri yerine getirmediklerini öne sürdü. Yaralı, şöyle dedi:
''Sayın Hayrullah Solmaz, Vestel Manisaspor'a verdiği hiçbir sözü yerine getirmedi. Solmaz, bu sezon Vestel Manisaspor'un hangi maçına gelmiştir? Bu kentin takımına ne zaman, nasıl bir destek vermiştir? Bazı kişi ve çevreler faturayı sadece yönetime kesmek için kampanya başlattı. Elbette hatalarımız da oldu. Ancak biz Vestel Manisaspor'un başarısı için tüm sorumluluklarımızı yerine getirdik. Ortada bir başarısızlık varsa, bunun hesabını ben veririm. Vestel Manisaspor'un üzerinden hiçbir zaman oyun oynatmam.''

Yaralı, Süper Lig'den düşmenin üzüntüsünü yaşadıklarını, yeni sezonda Bank Asya 1. Lig'de mücadele edeceklerini, bunun için hazırlıklara başladıklarını belirtti.

Yeni bir yapılanma içine girip, hem kurumsallaşma, hem de tesisleşme açısından daha iyi noktalara gelmek zorunda olduklarını kaydeden Kenan Yaralı, şöyle devam etti:
''Bunları başardığımız zaman Süper Lig'e yeniden yükselmemiz ve orada kalıcı olmamız kaçınılmazdır. Manisaspor'un gelecekte Manisa halkına büyük sevinçler yaşatacağına inanıyorum. Kadromuzdaki futbolcular için şu ana kadar hiçbir kulüpten resmi teklif gelmemiştir. Kulübümüzün maddi gücü tüm oyuncularımızı kadromuzda tutmaya yetecek kapasitedir. Kimse hayallere kapılıp, bize son dakika golü atmaya heveslenmesin. Hiçbir oyuncumuzu satmayabiliriz.''

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious