Vestel Manisaspor Başkanı: Kenetlenelim

Vestel Manisaspor Başkanı: Kenetlenelim.6938
  • Giriş : 20.02.2007 / 00:00:00

Üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Vestel Manisaspor'da, kulüp başkanı Haluk Çubukçu, takımına sonuna kadar güvendiğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Camianın takımı sonuna kadar desteklemesini istedi.

Haluk Çubukçu, defansta yaşanan sakatlıklar nedeniyle takımın istenilen oyunu sergileyemediğini belirterek, "İkinci yarıdan bu yana defans kurgumuzu yapamadık. Sakatlıklar bunda en büyük etken. Kötü sonuçlar aldık. İkinci yarıda takviyeler yaptık. Biz, takımımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bu hafta Kayseri Erciyesspor deplasmanında puanlar alarak, çıkışımızı sürdüreceğiz. Birlik içindeyiz. Camianın da kenetlenerek, birlik içinde olmasını ve takımı sonuna kadar desteklemesini istiyoruz" diye konuştu.

Çubukçu, teknik heyetle ilgili değişiklik konusunu, teknik direktör Ersun Yanal'a bıraktıklarını ifade ederek, "Bu konuda değişiklik yapmak veya yapmamak hocamızın tasarrufundadır. O bize değişiklik teklifi ile gelirse onaylarız" dedi.

23 Şubat Cuma günü Kayseri Atatürk Stadı'nda Kayseri Erciyesspor'la karşılaşacak olan Vestel Manisaspor'da, Borboconi ve Rafael'in sakat, Uğur ve Nizamettin'in ise kart cezalısı olduğu hatırlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious