Veysel Cihan Antalyaspor'da

Veysel Cihan Antalyaspor'da.10644
  • Giriş : 03.07.2009 / 16:23:00

Antalyaspor, forvet oyuncusu Veysel Cihan ile bir yıllık sözleşme imzaladı. Veysel Cihan, Antalyaspor formasını giyerek basın mensuplarına poz verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Antalyaspor tesislerinde düzenlenen imza törenine, Veysel Cihan ile Antalyaspor Yönetim kurulu Üyesi Bülent Yıldırım katıldı.

Yıldırım, Veysel Cihan'ı Antalyaspor kadrosuna katmalarından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, Veysel'in Antalyaspor'a yararlı olacağına inandıklarını söyledi.

Veysel Cihan'ın bugün Antalyaspor'un Kızılcahamam kampına katılacağını kaydeden Yıldırım, yabancı oyuncular konusunda da çalışmalarının sürdüğünü bildirdi. Kampa katılan bir Brezilyalı oyuncunun denendiğini vurgulayan Yıldırım, teknik heyet tarafından belirlenen isimlerin hem Kızılcahamam hem de Nürnberg kamplarında deneneceğini belirtti.

Veysel Cihan ise transferinin hem kendisine hem de Antalyaspor'a hayırlı olmasını dilediğini, Antalya gibi önemli kentin takımının da iyi yerlere geleceğine inandığını, Antalyaspor'un yakalayacağı başarıda kendisinin de payının olmasından gurur duyacağını kaydetti.

Konuşmaların ardından Veysel Cihan, kendisini bir yıllığına Antalyasporlu yapan imzayı attı ve Antalyaspor formasını giyerek basın mensuplarına poz verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*