Villarreal Nihat'ı satmayacak

Villarreal Nihat'ı satmayacak.26707
  • Giriş : 24.04.2008 / 20:10:00
  • Güncelleme : 24.04.2008 / 19:26:53

İspanya'nın Villarreal takımının genel menajeri Jose Manuel Llaneza, Nihat Kahveci dahil hiçbir iyi oyuncuyu satmayacaklarını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kulübün transfer işlerinden sorumlu olan Llaneza, “Villarreal, iyi oyuncularını ne satacaktır ne de bu yönde bir görüşme yapacaktır” dedi, ancak şartların her zaman bir risk oluşturduğu da söyledi.

Öte yandan İtalyan Futbol kulüplerinden Milan'ın başkanı Silvio Berlusconi, Brezilyalı futbolcu Ronaldinho'nun fiyatını yüksek tuttuğu gerekçesiyle Barcelona'yı eleştirdi.

Berlusconi, Barcelona'da mutsuz bir sezon geçiren ve açıklamalarından İtalya'daki bir kulüpte oynamak istediği anlaşılan Ronaldinho'nun transferine yönelik çalışmaların, fiyatın çok yüksek olmasına rağmen devam edeceğini söyledi, Katalan yöneticilere uzlaşma çağrısında bulundu.

İtalyan medyasında yer alan haberlere göre Barcelona, Ronaldinho'yu 30 milyon avroya serbest bırakıyor. Ancak Milan 16 milyon avro teklif ediyor. Milan, Barcelona'dan ayrıca, Gianluca Zambrotta ile ilgileniyor. Milan'ın yanı sıra İtalya'dan İnter ve İngiliz ekibi Manchester City de Ronaldinho'yu reknlerine bağlamak istiyor.

AA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious