Vizyonda bu hafta

Vizyonda bu hafta.13298
  • Giriş : 30.08.2008 / 08:03:00

Bu hafta sinemaseverler dördü yeni, birisi ise 30 Ağustos Zafer Haftası nedeniyle yeniden gösterime giren beş film ile buluşuyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

“AKILLI OL-GET SMART”
“Akıllı Ol-Get Smart” vizyona girdi. Tom Astle ile Matt Ember'in yazdığı, Peter Segal'in kamera arkasına geçtiği filmde, başrollerde Bill Murray, Steve Carell, Anne Hathaway ve Ken Davitian'ı görüyoruz.

“GARFIELD KOMEDİ FESTİVALİ - GARFIELD'S FUN FEST”
Dünyanın en komik, en çok sevilen ve en popüler kedisi olan Garfield, “Garfield Komedi Festivali - Garfield's Fun Fest”yle tekrar beyazperdeye geldi. Yönetmen Kyung Ho Lee ve Mark Dippe'nin bu eğlenceli animasyon filminin Türkçe dublajında, karakterleri Okan Bayülgen, Devrim Parscan, Serhan Arslan, Ayhan Kahya, Ahmet Erez ve Ertugrul Postoğlu seslendirdi.

“KAYIP YÜZÜK - CLOSING THE RING”
“Kayıp Yüzük-Closing The Ring” seyirciyle buluştu. Senaryosunu Peter Woodward'ın yazdığı, yönetmenliği Richard Attenborough'ın üstlendiği filmde, Christopher Plummer, Shirley MacLaine ve Gregory Smith performanslarını sergiliyor.

“9,90 YTL - 99 FRANCS”
Jan Kounen'in yönettiği ve Jean Dujardin, Jocelyn Quivrin, Patrick Mille ile Vahina Giocante'nin oynadığı 9,90 YTL (99 Francs), vizyona çıktı. Frédéric Beigbeder'in Türkçe'de de yayınlanan çok satan romanından uyanlanan film, reklam endüstrisi üzerine, eleştirdiği dünyanın gizli oyunlarıyla silahlanmış, eğlenceli, nükteli, yaratıcı buluşlarla dolu, sivri bir yergi...

“120”
15 Şubat 2008'de gösterime giren ve 1 milyondan fazla seyirci tarafından izlenerek “2008 Yılının En Çok izlenen İkinci Filmi” olan “120”, 30 Ağustos Zafer Haftası nedeniyle, 29 Ağustos 2008 Cuma günü Türkiye genelinde yeniden gösterime giriyor. “120” Türkiye'nin yanı sıra; Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, İsviçre ve Avustralya'da da izlendi ve büyük beğeni topladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*