Vodafone, e-faturaya geçerek orman oluşturacak

Vodafone, e-faturaya geçerek orman oluşturacak.7137
  • Giriş : 30.01.2009 / 12:10:00

Vodafone abonelerinin e-faturaya geçerek, Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı'nın ''7 Ağaç Ormanları''nda oluşturulacak 14 bin fidanlık Vodafone Ormanı'na katkıda bulunacağı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Vodafone Türkiye'den yapılan açıklamada, Vodafone abonelerinin, kağıt faturadan e-fatura uygulamasına geçerek ÇEKÜL'ün Antalya'nın Alanya bölgesinde bulunan ''7 Ağaç Ormanları''nda oluşturulacak 14 bin fidanlık Vodafone Ormanı'na katkıda bulunacağı ve bu ormanın e-faturaya geçen aboneler sayesinde büyümeye devam edeceği ifade edildi.

Açıklamada ''Her birimiz günlük yaşamımızda kağıt, kalem, mobilya, yakacak gibi çeşitli gereksinimlerimiz için yılda ortalama 7 ağacın kesilmesine neden oluyoruz. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla bu projeyi hayata geçiriyor ve abonelerimizle birlikte doğaya olan borcumuzu geri ödüyoruz'' denildi.

Proje kapsamında, kağıt fatura yerine e-fatura uygulamasına geçen Vodafone abonelerine elektronik ortamda projeye katkı sağladıklarını belirten sertifikalarının gönderileceği dile getirilen açıklamada, abonelerin ayrıca e-mail adresi bildirmeden de e-fatura abonesi olabileceği ve faturalarını ''www.vodafone.com.tr'' adresindeki ''My Vodafone'' üzerinden görüntüleyebileceği ifade edildi.

Bireysel ve kurumsal abonelerin ücretsiz yararlanabildiği e-fatura hizmetini, Vodafone Shop'lar, Kurumsal Satış Kanalları, My Vodafone, Müşteri Hizmetleri ve SMS servisi aracılığıyla aktifleştirebildiği, SMS ile aktivasyon için de ''EFATURA boşluk e-mail adresi'' yazarak 7048'e göndermelerinin yeterli olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*