Vodafone'dan evlere ücretsiz telefon

Vodafone'dan evlere ücretsiz telefon.7137
  • Giriş : 18.04.2008 / 13:33:00

Vodafone’un, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği GSM Hatlı Masaüstü telefonla hem aylık sabit ücret hem de dakika ücretindeki özel tarife ile rakiplerine meydan okudu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Vodafone’un, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile tüm sabit telefonları aramanın dakikası yer ve zaman sınırlaması olmaksızın 0,06 YTL, aylık sabit ücret ise sadece 10 YTL.

İletişimde sınır tanımayan, dünyanın mobil iletişim devi Vodafone, yeni ürünü Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev telefonu segmentinde devrim yapıyor. Vodafone, Seç Konuş Sabit Hat abonelerine ücretsiz olarak verdiği Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile rakiplerine meydan okuyan çok özel bir tarife sunuyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon, Vodafone Shop ve Vodafone Store’larda Vodafone aboneleri ile buluşuyor.

24 aylık sözleşme imzalayan tüm Vodafone Seç Konuş Sabit Hat aboneleri, Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon’a ücretsiz olarak sahip olabiliyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev ve iş telefonlarını aramanın dakikası yer ve zaman sınırlaması olmaksızın 0,06 YTL* oluyor. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon’a sahip olabilmek için kullanıcıların ödemesi gereken aylık sabit ücret ise sadece 10 YTL*. Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon ile ev telefonu kullanımında yeni bir dönemin kapılarını açan Vodafone, hem aylık sabit ücret hem de dakika ücretinde rakiplerinin çok altında bir tarife uyguluyor.

Vodafone GSM Hatlı Masaüstü Telefon'a ücretsiz sahip olmak isteyen Vodafone Seç Konuş aboneleri, Sabit Hat’ın yanı sıra kendi ihtiyaçlarına göre belirleyecekleri diğer Seç Konuş avantajlarını da tercih edebiliyorlar.

ROTAHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious