Vodafone'dan uluslararası dolaşım kolaylığı

Vodafone'dan uluslararası dolaşım kolaylığı.7137
  • Giriş : 05.12.2008 / 15:56:00

Vodafone'un, kontörlü hat kullanıcılarının cep telefonlarını uluslararası dolaşıma (roaming) açmak için yapmaları gereken işlemleri ve zaman kaybını ortadan kaldırdığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Vodafone'den yapılan açıklamada, kontörlü hat sahibi Vodafone'luların, yurt dışına çıkmadan önce 7048'e SMS göndererek hatlarını uluslararası dolaşıma açtırabildiği, aynı işlemin IVR, çağrı merkezi ve My Vodafone internet sitesi aracılığıyla da yapılabildiği bildirildi.

Vodafone Promosyon ve Uluslararası Teklifler Bölüm Başkanı Erkut Erkut, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Kurban Bayramı tatili başlamadan önce bu hizmeti kontörlü hat sahibi abonelerine sunduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Ön ödemeli abonelerimiz yurt dışında hatlarını kullanmak istediklerinde hatlarını roaming hizmetine kolaylıkla açtırabilecekler. Servis ile birlikte ön ödemeli abonelere roaming faturası çıkmayacak, yaptıkları görüşmeler kontör bakiyelerinden düşecek. Vodafone, 203 ülke ile şu anda ön ödemeli aboneleri en fazla ülkede konuşturan operatör."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*