Vodafone'dan yeni 'Tek Dünya' tarifesi

Vodafone'dan yeni 'Tek Dünya' tarifesi.10479
  • Giriş : 12.06.2009 / 10:08:00

Vodafone'nun yeni seçeneği 'Tek Dünya' ile Türkiye'den dünyadaki Vodafone abonelerini aramanın dakikası sadece 1 kontör karşılığı 19 kuruş ile ücretlendirilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

"Tek Dünya”yı seçen Vodafone'nun tüm faturalı ve ön ödemeli aboneleri, tarifelerini değiştirmeden, 18 ülkedeki yaklaşık 200 milyon Vodafone abonesini tüm vergiler dahil dakikası sadece 0,19TL/1 kontöre arayabilecek. Vodafone Tek Dünya seçeneği için aylık sabit ücret, tüm vergiler dahil yanlızca 1,99TL/19 kontör.

Vodafone Tek Dünya seçeneğine kaydolmak için “TEKDUNYA ABONE” yazıp 7048'e kısa mesaj göndermek yeterli. Üstelik 31 Aralık 2009 tarihine kadar bu seçeneği tercih eden abonelerden aylık sabit ücret alınmayacak.

Vodafone Tek Dünya seçeneğiyle aranabilen Vodafone Operatörleri: Vodafone Arnavutluk, Vodafone Avustralya, Vodafone Çek Cumhuriyeti, Vodafone Mısır, SFR Fransa, Vodafone Almanya, Vodafone Yunanistan, Vodafone Macaristan, Vodafone İrlanda, Vodafone İtalya, Vodafone Malta, Vodafone Hollanda, Vodafone Yeni Zelanda, Vodafone Portekiz, Vodafone Romanya, Vodafone İspanya, Vodafone İngiltere, Vodafone Hindistan

Tek Dünya'da konuşmalar, abone tarifesinden bağımsız, 60 saniyede bir ücretlendirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*