Vodafone'un yöneticisi intihar etti!

Vodafone'un yöneticisi intihar etti!.7137
  • Giriş : 20.08.2008 / 00:46:00

Vodafone’un üst düzey yöneticilerinden biri olan kadın evinde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polis, 3 milyon YTL bir evde oturan yöneticinin iş ilişkilerini araştırırken karşısına korkunç bir şüphe çıktı. Yöneticinin kocası, karısını öldürmekle suçlanıyor. Dünya cep telefonu devi Vodafone'un İngiltere yöneticisi bayan Sally-Ann Sinclair evinde ölü bulundu. 40 yaşındaki yöneticinin 1,3 milyon sterlinlik evinin havuzunda şişlenmiş bir şekilde öldürüldüğü anlaşıldı.

Sinclair'in milyon sterlinlik görkemli evinin içindeki havuzda kanlar içinde bulunmasının çok boyutlu soruşturulması devam ederken, kadının iş dünyasındaki çevresinden geniş bir araştırma yapılacağı açıklandı. Açıklamanın ardından, bu cinayetin sanığı ve şüphelisi olarak Sally-Ann Sinclair'in kocası tutuklandı.

BAŞARILI KARİYER

Başarılı bir iş kadını olarak çok önemli kararların altına imzasını atan Sinclair'in evinde kirada oturduğu ifade edildi. Polis, Sinclair'in şüpheli eşinin aynı kasabada ikinci el otomobil satışı yapan biri olduğu belirtti. Çiftin 1987 yılında evlendiği ve ikiz çocuklarının 1998 yılında doğduğu ifade ediliyor. Vodafone'un yöneticisi Sally-Ann Sinclair'in serveti ve kocasıyla ilişkileri üzerine yoğunlaşan polis cinayeti aydınlatmaya çalışıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*