Volkan: ''Doğuştan Fenerbahçeliyim''

Volkan: ''Doğuştan Fenerbahçeliyim''.11473
  • Giriş : 26.01.2009 / 08:52:00

Fenerbahçe ile 100. maçına çıkan ve mükemmele yakın bir performans sergileyen Volkan, maç sonunda 1 puanın önemli olduğuna dikkat çekerken, mukavelesi hakkında önemli açıklamalar yaptı ve son günlerin klasikleşen cümlesini sarfetti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Volkan'ın Ajansspor.com tarafından derlenen maç sonu açıklamalrı şu şekilde;
“Benim için her maç önemli tabii. Benim de 100. lig maçımdı tabii, ayrı bir önemi de vardı.. Ben bu maçta kazanmak istiyordum. Bence çok iyi mücadele ettik, tabii Trabzonsporlu arkadaşlarım da öyle.. Sonuçta sadece gol eksikti mücadelede. Umarım bu 1 puan işimize yarar. Belki 3 puan da alabilirdik ama 1 puana da kötü bakılmamalı. Son maç gibi gözükse de aslında bu uzun aradan sonra ilk maçımızdı. İyi başlamak istedik ama tek eksik goldü, yine de umarım bu 1 puan ilerleyen haftalarda işimize yarayacaktır.”

“Karşılıklı gol pozisyonları vardı. Ben de bana verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum her zaman . Neticesinde iyi kurtarışlar yaptığımı düşünüyorum. Amacım Fenerbahçe'ye her zaman faydalı olmak.”

"Menajerimle Fenerbahçeli yöneticilerin görüşmelerinin devam ediyor. Gazetede çeşitli rakamlar yazılıyor. Ben 7 senedir Fenerbahçe'deyim. 3 defa mukavele uzattım, hiçbir zaman para lafı geçmemiştir. Ben doğuştan, gerçek Fenerbahçeliyim. Benim istediğim iki tarafın da mutlu olması. Bu yüzden de menajerim yöneticilerle görüşüyor. Tabii ki sezon sonunda bonservisi elinde olacak futbolculara teklifler gelir. Bana da yurt dışından transfer teklifleri var, ama benim önceliğim her zaman olduğu gibi yine Fenerbahçe'dir. En kısa zamanda anlaşma olacaktır. Bir problem yok.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*