Volkan kendini savundu

Volkan kendini savundu.5324
  • Giriş : 26.02.2007 / 00:00:00

Volkan, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Antalyaspor maçında tribünlerden yapılan kötü tezahüratları sindirmekte zorlandığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Taraftardan destek görmek istediğini belirten Volkan, ''Ben de kalemde onlardan aldığım kuvvet ve tecrübemle önümüzdeki maçlarda çok daha iyi olacağım'' dedi.

Son haftayı oldukça yoğun geçirdiklerini anlatan sarı-lacivertli file bekçisi, açıklamasında özetle şunları kaydetti:

''Takım olarak gerçekten herkesten fazla üzülüyoruz. Özellikle Antalya deplasmanında tribünlerden şahsıma yapılan kötü tezahüratları sindirmem oldukça zor oldu. Bizlerden beklediklerinin bilincinde olduğumuzu unutmamalarını bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Sahada hepimiz hedefimize kilitlenmiş bir şekilde mücadele ediyoruz. Bu nedenle bize hiçbir zaman güvenlerini kaybetmesinler. Taraftarımızın her ne olursa olsun üzerimde taşıdığım Fenerbahçe formasına ve verdiğimiz emeğe sahip çıkmalarını bekliyorum. Önümüzde bir çok maç var ve onların desteklerini gösterecek bir tutum içinde olmaları gerekiyor. Ben de kalemde onlardan aldığım kuvvet ve tecrübemle önümüzdeki maçlarda çok daha iyi olacağım.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious