Volkan Konak hayranlarını coşturdu

  • Giriş : 22.03.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Taraftarlar Birliği'nin organizesi ile Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ) bir konser veren Volkan Konak hayranlarını coştururken, gecede neşeli dakikalar yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Taraftar Birliği tarafından organize edilen Volkan Konak konseri dün akşam KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde yapıldı. Katılımın büyük olduğu gecede, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, KTÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen, Trabzonspor Yönetim Kurulu üyeleri, Trabzonspor Teknik direktörü Ziya Doğan, Trabzonsporlu futbolculardan, Ferhat, Ufukhan ve Cem Demir hazır bulundu.
Volkan Konak türküleri ve esprileri ile katılımcılara renkli bir gece yaşatırken, kendisine adının yazılı olduğu 61 numaralı Trabzonspor forması hediye edildi.
Bu sırada duygulanan sanatçı Volkan Konak, Trabzonspor'un renklerinin Türkiye Bayrağı'ndan sonra gelen en önemli varlık olduğunu söyledi. Daha sonra ünlü sanatçı Volkan Konak, geceye katılanlar ellerindeki Trabzonspor bayraklarını salladı ve şampiyonluk görmek istediklerini ifade ettiler.
Gecede konuşan Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt ise Trabzonspor sevgisini yaymak için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirterek, "Trabzonspor sevgisini yaymak adına birçok eğitim kurumuna ziyaretler gerçekleştirdik. Yeni neslin Trabzonspor'dan uzaklaşmaması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Yine de biz inanıyoruz ve biz güveniyoruz ki Trabzonspor bu ligde yine şampiyon olacaktır." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious